Slider

Witamy na naszej stronie internetowej

NASZ PROFIL

Głównym przedmiotem działalności firmy Moryn jest handel piłami tarczowymi i taśmowymi do metalu oraz wyrobami hutniczymi. Zaopatrujemy naszych Klientów z branży przemysłowej w narzędzia i maszyny czołowych europejskich producentów, m.in. w piły tarczowe i taśmowe renomowanej niemieckiej firmy Lennartz, której wyłącznym przedstawicielem w Polsce jest Spółka Moryn Company. Ponadto oferujemy szeroki asortyment wyrobów ze stali ocynkowanej produkowanych przez wiodących producentów polskich i zagranicznych. Naszą ofertę kierujemy do szerokiego grona odbiorców, m.in. z branży stalowej, budownictwa, stolarki okiennej. Świadczymy również usługi w zakresie serwisu narzędzi, w szczególności w zakresie ostrzenia pił do metalu oraz usługi frezowania stali i cięcia laserem.

 

NASZA WIZJA

Wypracowany przez lata know how oraz dynamiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa czyni z nas atrakcyjnego partnera handlowego w branży metalowej i stalowej. Nasi Klienci doceniają szeroką paletę oferowanych produktów i usług oraz ukierunkowanie na potrzeby Klienta.

Dobrze wyszkolona kadra pracowników jest gwarancją najwyższej jakości usług. Wiemy, że elastyczność, zorientowanie na Klienta i komunikatywność to najważniejsze elementy w relacjach handlowych będące podstawą dobrej współpracy.

Oferując wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania chcemy przyczynić się do sukcesu rynkowego naszych Klientów. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów i jesteśmy świadomi, że sukces naszych Klientów jest również naszym sukcesem.

Zapraszamy Państwa do współpracy i korzystania z usług naszej firmy.

Szczegółowe informacje na temat naszej oferty znajdą Państwo w poszczególnych zakładkach na naszej stronie internetowej.

joomla template 1.6